Federația Română de Scrimă
Știri

Federația Română de Scrimă urează o primăvară frumoasă tuturor femeilor din România!

Primăvara este anotimpul renașterii, al unui nou început, al trezirii naturii la viață! Cu ocazia zilei de 1 martie, Federația Română de Scrimă urează tuturor doamnelor și domnișoarelor, soțiilor și mamelor, o primăvară minunată, plină de căldură, bucurii, împliniri, multă sănătate și un sincer “La Mulți Ani!”

Articole similare

Nouă floretiști români trag în week-end la etapa din Circuitul European de cadeți de la Bratislava

Federatia Romana de Scrima
11 ani

UPDATE 3: Mălina Călugăreanu-locul 20, Ana Boldor-locul 32, Maria Boldor-locul 36 și Anca Săveanu-locul 81 în proba de floretă feminin juniori individual la Campionatul Mondial de cadeți și juniori de la Bourges! Sabrina Massialas (SUA) a luat aurul!

Federatia Romana de Scrima
10 ani

Argint pentru Alexandra Predescu la spadă (Europenele U23)

Federatia Romana de Scrima
7 ani
Exit mobile version