Federația Română de Scrimă
Știri

Federația Română de Scrimă urează o primăvară frumoasă tuturor femeilor din România!

Primăvara este anotimpul renașterii, al unui nou început, al trezirii naturii la viață! Cu ocazia zilei de 1 martie, Federația Română de Scrimă urează tuturor doamnelor și domnișoarelor, soțiilor și mamelor, o primăvară minunată, plină de căldură, bucurii, împliniri, multă sănătate și un sincer “La Mulți Ani!”

Articole similare

Campionatul Național de spadă pentru tineret de la Craiova, ziua 4: azi are loc proba masculină pe echipe

Federatia Romana de Scrima
9 ani

Matei Liță a câștigat titlul național la floretă masculin U9!

Federatia Romana de Scrima
5 ani

Bianca Moroianu – campioana națională a junioarelor la spadă

Federatia Romana de Scrima
3 ani
Exit mobile version