Naționalele de Cadeți și Juniori echipe – încep probele de spadă!

????????????????????????????????????

Miercuri, în prima zi a competiției rezervată spadasinilor, vor putea fi urmărite la lucru fetele de la juniori și băieții cadeți. În concursul feminin, care a luat startul la ora 9:00, s-au înscris zece echipe, iar la cel masculin – care debutează la ora 13:00 – vor participa 17 echipe.

Componența echipelor din concursul feminin este următoarea:

  • CS Dinamo București: Renata Axinte, Andrada Ghica, Mihaela Leonte, Diana Zota.
  • CS Farul Constanța: Roxana Mihaela Bolborea, Theodora Ion, Mara Ismaileanu, Casandra Rezeanu.
  • CSA Steaua București 1: Cristina Constantinescu, Bianca Moroianu, Emma Șonț, Irina Stan.
  • CSA Steaua București 2: Diana Dona, Teodora Pavelescu, Ana Pîrva, Rodica Ștefănescu.
  • CSȘ Quarto București: Diana Avramescu, Denisa Balko, Elena Gușatu, Miruna Prisiceeanu.
  • CSȘ Steaua București 1: Erica Badea, Natalia Constantin, Daria Yousofian.
  • CSȘ Steaua București 2: Andreea Stadler, Sabina Stanciu, Melissa Tuta.
  • CSȘ 1 Constanța: Miruna Ciobanu, Eva Mateescu, Andrea Niculai, Maria Stan.
  • LPS Craiova: Alexia Ilie, Denisa Papuc, Bianca Predoi, Ana Vulcănescu.
  • LPS Bihorul Oradea: Maria Cîmpan, Alexandra Drăgan, Andrea Muntean.

Componența echipelor care vor lua startul în concursul masculin al cadeților:

  • CS Dinamo București 1: Matei Campion, Codruț Florescu, Matei Marin.
  • CS Dinamo București 2: Mihai Duică, Cristia Leah, Andrei Pîrvan, Mihnea Stoicescu.
  • CS Farul Constanța: Florin Mirică, Horia Nistor, Andrei Papp, Dimu Purcărea.
  • CS Satu Mare: Anton Cîmpan, Luca Gurza, Marton Mezinger, Szabolcs Szabo.
  • CS UNEFS București: Alexandru Dina, Alexandru Popescu, Cris Scarlat.
  • CSA Steaua București 1: Ștefan Baciu. Andrei Burghelea, Rareș Marghescu, George Petrache.
  • CSA Steaua București 2: Andrei Aparaschiței, Iustin Nica, Dragoș Rusu.
  • CSȘ 1 Constanța 1: Mihai Ghencea, David Pădureanu, Ștefan Sita.
  • CSȘ 1 Constanța 2: Ștefan Baciu, Luca Iliuță, Mihai Slave.
  • CSȘ Steaua București: Albert Baloi, David Baloi, Andrei Costea, Ștefan Tulpan.
  • LPS Bihorul Oradea: Vlad Naghi, Gabriel Popa, Mihnea Tămășan, Raul Tufan.
  • LPS Craiova 1: Cristian Constantin, Cristian Corbu, Ovidiu Enescu, Alexandru Mihart.
  • LPS Craiova 2: Francesco Nițu, Sebastian Toma, Gabriel Vasilescu, Dragoș Vieru.
  • LPS Craiova 3: Robert Giurcă, Massimo Nițu, David Stoica.
  • LPS Craiova 4: Yiannis Boștină, Andrei Duță, Robert Nicolae, Dan Popescu.
  • LPS Craiova 5: Mihail Dilgoci, Darius Fotescu, Gabriel Luță, Lucian Marinescu.
  • LPS Craiova 6: Ion Diță, Alexandru Făget, Robert Țugui.

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here