Ziua a patra a Campionatului Național Cadeți și Juniori pe echipe

????????????????????????????????????

Ziua de marți va fi ocupată cu ultimele două concursuri de sabie: cel feminin al cadetelor și cel masculin al juniorilor. În competiția feminină, care a avut startul în această dimineață, la ora 9:00, participă 12 echipe. Componența acestora este următoarea:

  • ACS Duel București: Ioana Arabolu, Maria Bădulescu, Ruxandra Bolohan.
  • CS Dinamo București 1: Ana Botezatu, Amalia Covaliu, Alexandra Mitruș, Andreea Șerbănoiu.
  • CS Dinamo București 2: Andreea Beatrice Adăniloaie, Anastasia Fusea, Lorena Mărgineanu, Anna Ovesia.
  • CS Dinamo București 3: Alexandra Hehal, Anastasia Mihalcea, Iarina Șerbotei, Rebeca Maria Tudorancea.
  • CS Riposta București: Rosemarie Benciu, Ema Cîrligeanu, Teona Maria Icnoțiu, Alyssa Ștefănescu.
  • CSA Steaua București 1: Maria Alexe, Maria Badea, Catinca Dumitru, Denisa Șerban.
  • CSA Steaua București 2: Adriana Maria Geatara, Andreea Cristina Gheorghe, Iulia Maria Păun, Patricia Popa.
  • CSA Steaua București 3: Ana Cotoc, Mara Cotoc, Maria Victoria Lupu, Alexandra Maria Șuta.
  • CSM Iași: Cătălina Matei, Ilinca Minea, Cătălina Znacom.
  • CSȘ 1 București: Andreea Copoiu, Maria Daria Copoiu, Andreea Spătaru, Elena Spătaru.
  • CSȘ Unirea Iași: Ioana Raisa Apostu, Teodora Chicoș, Ioana Miruna Condrea, Alexia Maria Grosu.
  • CSTA București: Crina Maria Dinu, Alexia Militaru, Maria Năstase, Teodora Oargă.

Competiția masculină începe la ora 13:00 și adună la start 13 echipe a căror componență o puteți găsi mai jos:

  • CS Dinamo București 1: Rareș Ailinca, Vlad Covaliu, Nicolas Lupu, Marco Șovar.
  • CS Dinamo București 2: Cristian Doană, Rareș Gheorghe, Radu Mercurian, Luca Radu.
  • CS Dinamo București 3: Ioan Dinu Argatu, Alessandro Conete, Rareș Dicu, Iannis Roșescu.
  • CS Dinamo București 4: Ianis Alexandru Bara, Adrian Ștefan Fătu, Alexandru Marcu, David Nicolae Militaru
  • CS Riposta București 1: Radu Nițu, Matei Pantiș, Amza Sava Musteață, Sergiu Vasilescu.
  • CS Riposta București 2: Alp Akbulut, Tudor Ioan Borcea, Michael Ene, Horia Nițu.
  • CSA Steaua București 1: Mario Cojocaru, Ionuț Duțu, Mihnea Enache, Paul Iacob.
  • CSA Steaua București 2: Dacian Enache, Răzvan Macovei, Alexandru Miculescu, Nichita Nistor.
  • CSA Steaua București 3: Ștefan Cristian Bobu, Luca Antonio Constantin, Cristian Macovei, Cosmin Andrei Popa.
  • CSM Iași: Alexandru Eva, Cristian Grosu, Răzvan Tipișcă, Alexandru Zmău.
  • CSM Unirea Slobozia: David Balc, Eduard Dragomir, Liviu Lepădătescu.
  • CSȘ Slobozia: Cristian Marian Gavrilă, Andrei Pietroiu, Andrei Popa.
  • CSȘ Unirea Iași: Casian Cîdu, Iustin Cîdu, Andrei Mihnea, Cosmin Stan

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here