Cupa României DCNEU U13 – sabie, masculin,individual

????????????????????????????????????

Sabia are programat azi cel de-al doilea concurs din cadrul Cupei României DCNEU la categoria de vârstă U13. Băieții vor intra pe pistele de concurs și vor lupta pentru trofeu. Sunt 49 de sportivi, de la 12 cluburi. Medaliații și sportivii clasați pe locurile 5-8 vor fi premiați de către Iulian Teodosiu, component al lotului național de sabie, vicecampion mondial cu echipa României în 2013. Mai jos puteți citi lista completă a sabrerilor înscriși la concursul de azi:

Nume Club Țară Rank
ANDREESCU Rareș CS RIPOSTA București  ROU 10
BALEA Mihai Matei CS ACADEMIA DE SCRIMĂ București  ROU 47
BÂRSAN David CS RIPOSTA București  ROU 14
BETEAGU Rareș CS DINAMO București  ROU 9
BLAGA Horia Andrei CSA STEAUA București  ROU 99
BOBU Ștefan Cristian CSA STEAUA București  ROU 3
BUNGHEZ Matei CS ACADEMIA DE SCRIMĂ București  ROU 99
CĂPĂȚÎNĂ Sebastian CSTA București  ROU 2
CIOBANU Nectarie ACSS VOINȚA Buftea  ROU 99
CONSTANTIN Luca Antonio CSA STEAUA București  ROU 15
CONSTANTIN Sebastian CSTA Bucuresti  ROU 25
DAMIAN Matei CS ACADEMIA DE SCRIMĂ București  ROU 99
DANILĂ Felix Mihai CS DINAMO București  ROU 99
ENE Alexander (Sasha) CS RIPOSTA București  ROU 99
ENE Michael CS RIPOSTA București  ROU 18
FĂTU Adrian Ștefan CS DINAMO București  ROU 12
GRECU Luca Ștefan CS DINAMO București  ROU 99
HERMEZIU Luca Adrian CS DINAMO București  ROU 22
ISOPESCU Mihai CSȘ Slobozia  ROU 32
MANEA Noah Ștefan CSM CORONA Brașov  ROU 3
MĂRGINEAN Vlad Luca CSM CORONA Brașov  ROU 13
MICULESCU Vlad CS ACADEMIA DE SCRIMĂ București  ROU 99
MIHALACHE Ștefan CSȘ Slobozia  ROU 21
MUNTEANU Mihnea Ștefan ACS SABIA București  ROU 8
MUNTEANU Rareș Florin CSS UNIREA Iași  ROU 17
NĂSTASE Mihnea Andrei CSTA București  ROU 19
NIȚĂ Andrei Nicușor CSȘ 1 București  ROU 99
PANAIT Vladimir (Vladi) CS RIPOSTA București  ROU 99
PANDELESCU Tiberiu Andreas CS DINAMO București  ROU 16
PĂUN Alexandru CS ACADEMIA DE SCRIMĂ București  ROU 99
PINTESCU Codrin CS MUSCHETARUL Iași  ROU 35
RADU Matei Alexandru CS DINAMO București  ROU 1
ROPOTAN Matei Ștefan CS ACADEMIA DE SCRIMĂ București  ROU 99
SĂCUIU Catalin CSȘ Slobozia  ROU 39
SOARE Călin Ioan ACS SABIA București  ROU 7
ȘOMOIOG Mădălin CSȘ Slobozia  ROU 29
STĂNESCU Toma Ștefan ACS SABIA București I  ROU 28
ȘTEFAN Mario Alexandru CSA STEAUA București  ROU 99
STESCU Matei CS MUSCHETARUL Iași  ROU 45
SURCEL Ștefan Alexandru CS DINAMO București  ROU 99
TATULESCU Nicolae Chrisley CSA STEAUA București  ROU 11
TEACĂ Sacha Andrei CS ACADEMIA DE SCRIMĂ București  ROU 99
TOADER Matei Alexandru CSTA București  ROU 99
TOMELE Darius Bogdan CS DINAMO București  ROU 31
VELICU Mihnea CS DINAMO București  ROU 5
VÎNĂTORU Darius Ioan CSȘ 1 București  ROU 26
VINTILĂ Eduard Florin CSTA București  ROU 23
VOCHIN Andrei CS DINAMO București  ROU 20
ZAIT Matei CS MUSCHETARUL Iași  ROU 99

 

Componența grupelor din prima fază a competiției:

GRUPA 1: Tiberiu Andreas Pandelescu, Luca Antonio Constantin, Codrin Pintescu, Matei Alexandru Radu, Vlad Miculescu, Nectarie Ciobanu, Mihai Isopescu.

GRUPA 2: Ștefan Alexandru Surcel, Sebastian Căpățînă, Sacha Andrei Teacă, Darius Bogdan Tomele, Cătălin Săcuiu, Rareș Florin Munteanu, David Bârsan.

GRUPA 3: Michael Ene, Mihai Stescu, Alexandru Păun, Mădălin Șomoiog, Vlad Luca Mărginean, Felix Mihai Dănilă, Ștefan Cristian Bobu.

GRUPA 4: Noah Ștefan Manea, Toma Ștefan Stănescu, Andrei Nicușor Niță, Mihnea Andrei Năstase, Vladimir Panait, Adrian Ștefan Fătu, Mihai Matei Balea.

GRUPA 5: Mihnea Velicu, Darius Ioan Vînătoru, Matei Damian, Andrei Vochin, Nicolae Chrisley Tatulescu, Alexander Ene, Matei Alexandru Toader.

GRUPA 6: Ștefan Mihalache, Călin Ioan Soare, Matei Bunghez, Luca Ștefan Grecu, Rareș Andreescu, Mario Aleandru Ștefan, Sebastian Constantin.

GRUPA 7: Rareș Beteagu, Eduard Florin Vintilă, Mihnea Ștefan Munteanu, Luca Adrian Hermeziu, Matei Ștefan Ropotan, Matei Zait, Horia Andrei Blaga.

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here