Cupa României SanoVita la spadă U15 – feminin, individual

Prima zi aCupei SanoVita la spadă U15 este rezervată concursului individual feminin. În competiție s-au înscris 38 de spadasine, legitimate la 11 cluburi. Lista completă a competitoarelor este următoarea:

Nume Club Țară Rank
AGBAŞ Ioana CSȘ1 Constanța  ROU 18
AVRAMESCU Diana CSȘ QUARTO București  ROU 99
BADEA Erica CSȘ STEAUA București  ROU 7
BĂNICĂ Irina ACS PRIMA SPADĂ Constanța  ROU 38
BISTRICEANU Daria CSA STEAUA București  ROU 23
BUCSA Ioana CSA STEAUA București  ROU 15
CIOBANU Miruna CSȘ1 Constanța  ROU 22
CIOCAN Anaith CS FARUL Constanța  ROU 33
COCOŞ Alexandra CSȘ1 Constanța  ROU 25
DONA Diana CSA STEAUA București  ROU 99
DRĂGAN Alexandra LPS BIHORUL Oradea  ROU 1
DULGHEROIU Clara CS FARUL Constanța  ROU 99
FRUSINOIU Alexia CSA STEAUA București  ROU 8
ILYES Jazmin LPS Satu Mare  ROU 41
ISMAILEANU Mara CS FARUL Constanța  ROU 6
JUMUGA Andreea CS UNEFS București  ROU 32
JURĂU Petra LPS BIHORUL Oradea  ROU 99
MATEESCU Eva CSS1 Constanța  ROU 11
MAZILESCU Mara LPS BIHORUL Oradea  ROU 99
MENAEF Eva CS FARUL Constanța  ROU 43
MOCANU Iris CS UNEFS București  ROU 39
MUNTEAN Ana LPS BIHORUL Oradea  ROU 27
MUNTEAN Andrea LPS BIHORUL Oradea  ROU 2
NICEA Irina CSȘ1 Constanța  ROU 99
PAVELESCU Teodora CSA STEAUA București  ROU 13
PETROȘIANU Sophia CS Satu Mare  ROU 20
POLEUCĂ Ana CSA STEAUA București  ROU 10
REZEANU Casandra CS FARUL Constanța  ROU 14
STADLER Andreea CSȘ STEAUA București  ROU 31
STANCIU Sabina CSȘ STEAUA București  ROU 28
STĂNCIULESCU Daria CS DINAMO București  ROU 3
ȘTEFĂNESCU Rodica CSA STEAUA București  ROU 3
TĂMĂȘAN Izabela LPS BIHORUL Oradea  ROU 99
TOMȘA Ana CS Satu Mare  ROU 9
TUDORACHE Ana Maria CS FARUL Constanța  ROU 29
TUFAN Diana CS FARUL Constanța  ROU 12
TUTA Melissa CSȘ STEAUA București  ROU 34
YOUSOFIAN Daria CSȘ STEAUA București  ROU 16

Grupele din prima fază a competiției au următoarea componență:

GRUPA 1: Andreea Stadler, Andreea Jumuga, Teodora Pavelescu, Alexandra Drăgan, Casandra Rezeanu, Irina Nicea.

GRUPA 2: Diana Tufan, Anaith Ciocan, Ioan Bucșa, Diana Avramescu, Andrea Muntean, Alexandra Cocoș.

GRUPA 3: Eva Mateescu, Izabela Tămășan, Ana Maria Tudorache, Daria Yousofian, Rodica Ștefănescu, Irina Bănică.

GRUPA 4: Daria Stănciulescu, Clara Dulgheroiu, Iris Mocanu, Sabina Stanciu, Petra Jurău, Ana Poleucă, Ioana Agbaș.

GRUPA 5: Melissa Tuta, Diana Dona, Ana Muntean, Ana Tomșa, Miruna Ciobanu, Mara Ismaileanu.

GRUPA 6: Alexia Frusinoiu, Erica Badea, Sophia Petroșianu, Daria Bistriceanu, Jazmin Ilyeș, Eva Menaef, Mara Mazilescu.

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here