Cupa României la spadă – juniori, masculin

În ultima zi a Cupei României la spadă pentru cadeți și juniori cei care se vor înfrunta sunt spadasinii de la juniori. Pe listele de concurs s-au înscris 47 de sportivi, legitimați la 12 cluburi din București, Brașov, Constanța, Craiova, Oradea, Ploiești și Satu Mare. Lista alfabetică a participanților este următoarea:

Nume Club Țară Rank
APARASCHIȚEI Andrei CSA STEAUA București  ROU 99
BACIU Ștefan CSA STEAUA București  ROU 20
BACIU Ștefan CSȘ1 Constanța  ROU 48
BAGDAN Kristof LPS BIHORUL Oradea  ROU 19
BALOI Albert CSȘ STEAUA București  ROU 99
BALOI David CSȘ STEAUA București  ROU 99
BURGHELEA Andrei CSA STEAUA București  ROU 9
CAMPION Matei ACS STESIAL București  ROU 45
CÎMPAN Anton CS Satu Mare  ROU 18
CODREAN Mihnea LPS BIHORUL Oradea  ROU 58
CONSTANTINESCU Cristian LPS PETRACHE TRIȘCU Craiova  ROU 26
CORBU Cristian LPS PETRACHE TRIȘCU Craiova  ROU 30
GHENCEA Mihai CSȘ1 Constanța  ROU 38
GOGU Teodor CS FARUL Constanța  ROU 56
GURZA Teodor CS Satu Mare  ROU 15
ILIUŢĂ Luca CSȘ1 Constanța  ROU 33
IONICĂ Victor CS UNEFS București  ROU 23
LUCAN Erik LPS BIHORUL Oradea  ROU 99
MACOVEI Alexandru CS PETROLUL Ploiești  ROU 99
MARGHESCU Rareș CSA STEAUA București  ROU 6
MARIN Matei CS DINAMO București  ROU 40
MATEȘAN Raul CS Satu Mare  ROU 32
MEZINGER Marton CS Satu Mare  ROU 11
MIHART Alexandru LPS PETRACHE TRIȘCU Craiova  ROU 21
MIRICĂ Florin CS FARUL Constanța  ROU 2
MOSCU Andrei CS UNEFS București  ROU 54
NAGHI Vlad LPS BIHORUL Oradea  ROU 24
NISTOR Horia CS FARUL Constanța  ROU 7
PĂDUREANU David CSȘ1 Constanța  ROU 31
PAPP Andrei CS FARUL Constanța  ROU 25
PAPP Flavius CSȘ1 Constanța  ROU 99
PETRACHE George CSA STEAUA București  ROU 12
POPA Daniel CSA STEAUA București  ROU 14
POPA Gabriel LPS BIHORUL Oradea  ROU 99
PURCĂREA Dimu CS FARUL Constanța  ROU 27
RUSU Dragoș CSA STEAUA București  ROU 55
SCARLAT Cris CS UNEFS București  ROU 22
SEBEȘAN Claus LPS BIHORUL Oradea  ROU 4
ȘERBAN Neculai CSM CORONA Brașov  ROU 52
SITA Ștefan CSȘ1 Constanța  ROU 29
SLAVE Mihai CSȘ1 Constanța  ROU 99
STATIE David CS DINAMO București  ROU 5
STOICA Alexandru CS UNEFS București  ROU 3
SURDUCAN Tudor CS Satu Mare  ROU 8
SZABO Szabolcs CS Satu Mare  ROU 10
TUDOSIE Răzvan LPS PETRACHE TRIȘCU Craiova  ROU 17
TUFAN Raul LPS BIHORUL Oradea  ROU 16

 

Componența grupelor din prima faza a competiției:

GRUPA 1: Florin Mirică, Răzvan Tudosie, Albert Baloi, David Pădureanu, Andrei Aparaschiței, Raul Tufan, Raul Mateșan.

GRUPA 2: Kristof Bagdan, Luca Iliuță, Cristian Corbu, Teodor Gurza, Alexandru Macovei, Alexandru Stoica, Dragoș Rusu.

GRUPA 3: Daniel Popa, Matei Marin, Anton Cîmpan, Claus Sebeșan, David Baloi, Ștefan Sita.

GRUPA 4: Alexandru Mihart, David Statie, Dimu Purcărea, George Petrache, Erik Lucan, Mihai Ghencea.

GRUPA 5: Matei Campion, Rareș Marghescu, Marton Mezinger, Mihai Slave, Andrei Papp, Mihnea Codrean, Cris Scarlat.

GRUPA 6: Horia Nistor, Ștefan Baciu (CSȘ 1 Constanța), Ștefan Baciu (CSA Steaua), Cristian Constantinescu, Gabriel Popa, Andrei Moscu, Szabolcs Szabo.

GRUPA 7: Flavius Papp, Neculai Șerban, Victor Ionică, Andrei Burghelea, Teodor Gogu, Tudor Surducan, Vlad Naghi.

 

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here