Cupa României la spadă – cadeți, masculin

A sosit și prima zi din concursul băieților în Cupa României la spadă pentru cadeți și juniori. Astăzi își vor disputa trofeul 31 de spadasini cadeți, legitimați la 11 cluburi din București, Constanța, Craiova, Oradea, Ploiești și Satu Mare. Lista completă a participanților este următoarea:

Nume Club Țară Rank
APARASCHIȚEI Andrei CSA STEAUA București  ROU 99
BACIU Ștefan CSȘ1 Constanța  ROU 7
BALOI Albert CSȘ STEAUA București  ROU 24
BALOI David CSȘ STEAUA București  ROU 28
CAMPION Matei ACS STESIAL București  ROU 29
CÎMPAN Anton CS Satu Mare  ROU 20
CODREAN Mihnea LPS BIHORUL Oradea  ROU 30
CORBU Cristian LPS PETRACHE TRIȘCU Craiova  ROU 13
COSTEA Andrei CSȘ STEAUA București  ROU 99
DINA Alexandru CS UNEFS București  ROU 99
GHENCEA Mihai CSȘ1 Constanța  ROU 10
GOGU Teodor CS FARUL Constanța  ROU 21
GURZA Luca CS Satu Mare  ROU 5
ILIUŢĂ Luca CSȘ1 Constanța  ROU 11
LUCAN Erik LPS BIHORUL Oradea  ROU 99
MACOVEI Alexandru CS PETROLUL Ploiești  ROU 99
MARGHESCU Rareș CSA STEAUA București  ROU 1
MARIN Matei CS DINAMO București  ROU 8
MATEȘAN Raul CS Satu Mare  ROU 14
MEZINGER Marton CS Satu Mare  ROU 2
MOSCU Andrei CS UNEFS București  ROU 25
PĂDUREANU David CSȘ1 Constanța  ROU 16
PAPP Flavius CSȘ1 Constanța  ROU 99
PETRACHE George CSA STEAUA București  ROU 6
POPA Gabriel LPS BIHORUL Oradea  ROU 99
RUSU Dragoș CSA STEAUA București  ROU
SITA Ștefan CSȘ1 Constanța  ROU 9
SLAVE Mihai CSȘ1 Constanța  ROU 99
TOMA Sebastian LPS PETRACHE TRIȘCU Craiova  ROU 99
TUFAN Raul LPS BIHORUL Oradea  ROU 4
TULPAN Ștefan CSȘ STEAUA București  ROU 99

 

Componența grupelor din prima fază a competiției:

GRUPA 1: Andrei Costea, Luca Iliuță, Mihnea Codrean, Cristian Corbu, Rareș Marghescu, Matei Campion.

GRUPA 2: David Pădureanu, Mihai Ghencea, David Baloi, Marton Mezinger, Sebastian Toma, Gabriel Popa.

GRUPA 3: Ștefan Sita, Dragoș Rusu, Ștefan Tulpan, Alexandru Dina, Raul Tufan, Raul Măteșan.

GRUPA 4: Luca Gurza, Andrei Moscu, Mihai Slave, Matei Marin, Teodor Gogu, Andrei Aparaschiței, Erik Lucan.

GRUPA 5: Ștefan Baciu, Flavius Papp, George Petrache, Anton Cîmpan, Alexandru Macovei, Albert Baloi.

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here