A venit ziua junioarelor în Cupa României la spadă!

41 de spadasine junioare s-au înscris în concursul de azi, contând pentru Cupa României la spadă pentru cadeți și juniori. Cele 41 de participante reprezintă 12 cluburi din șase orașe, iar lista lor completă este următoarea:

Nume Club Țară Rank
AVRAMESCU Diana CSS QUARTO București  ROU 99
AXINTE Renata CS DINAMO București  ROU 12
BADEA Erica CSȘ STEAUA București  ROU 99
BARBU Teodora CSM Craiova  ROU 28
BUCȘA Ioana CSA STEAUA București  ROU 99
BULBOREA Roxana Mihaela CS FARUL Constanța  ROU 17
CÎMPAN Maria LPS BIHORUL Oradea  ROU 46
CONSTANTINESCU Cristina CSA STEAUA București  ROU 3
CRĂCIUN Maria CS Satu Mare  ROU 7
DONA Diana CSA STEAUA București  ROU 99
DRĂGAN Alexandra LPS BIHORUL Oradea  ROU 20
DURĂU Raluca LPS PETRACHE TRIȘCU Craiova  ROU 41
FRUSINOIU Alexia CSA STEAUA București  ROU 99
GHICA Andrada CS DINAMO București  ROU 2
GORNOVICEANU Ana Maria LPS PETRACHE TRIȘCU Craiova  ROU 13
HOTCĂ Daria CS Satu Mare  ROU 47
ION Theodora CS FARUL Constanța  ROU 4
IONESCU Ilinca CSA STEAUA București  ROU 9
ISMAILEANU Mara CS FARUL Constanța  ROU 43
LETZNER Eva CS UNEFS București  ROU 32
LOPĂTARU Ștefania CSM CORONA Brașov  ROU 26
MENAEF Eva CS FARUL Constanța  ROU 99
MOROIANU Bianca CSA STEAUA București  ROU 1
MUNTEAN Andreea LPS BIHORUL Oradea  ROU 27
PĂUNA Bianca CSM Craiova  ROU 39
PAVELESCU Teodora CSA STEAUA București  ROU 99
POLEUCA Ana CSA STEAUA București  ROU 37
PREDOI Bianca LPS PETRACHE TRIȘCU Craiova  ROU 35
REZEANU Casandra CS FARUL Constanța  ROU 99
RÎNDĂ Iulia CSM Craiova  ROU 23
ȘONȚ Emma CSA STEAUA București  ROU 16
STAN Irina CSA STEAUA București  ROU 5
STAN Maria CSȘ1 Constanța  ROU 25
STANCIU Alexandra CSA STEAUA București  ROU 99
STĂNCIULESCU Daria CS DINAMO București  ROU 10
STĂNESCU Melissa CS UNEFS București  ROU 21
TĂTARU Georgiana CS UNEFS București  ROU 11
TOMȘA Ana CS Satu Mare  ROU 52
TUDORACHE Ana Maria CS FARUL Constanța  ROU 99
VULCĂNESCU Ana LPS PETRACHE TRIȘCU Craiova  ROU 99
ZOTA Diana CS DINAMO București  ROU 8

 

Componența grupelor din prima fază a competiției:

GRUPA 1: Emma Șonț, Ana Tomșa, Ana Maria Tudorache, Bianca Moroianu, Renata Axinte, Bianca Păuna, Raluca Durău.

GRUPA 2: Alexia Frusinoiu, Roxana Mihaela Bolborea, Eva Letzner, Ana Poleucă, Diana Avramescu, Ana Maria Gornoviceanu, Andrada Ghica.

GRUPA 3: Cristina Constantinescu, Diana Dona, Alexandra Drăgan, Georgiana Tătaru, Mara Ismaileanu, Bianca Predoi.

GRUPA 4: Teodora Barbu, Theodora Ion, Maria Cîmpan, Ana Vulcănescu, Daria Stănciulescu, Melissa Stănescu, Teodora Pavelescu.

GRUPA 5: Ilinca Ionescu, Iulia Rîndă, Daria Hotcă, Irina Stan, Andreea Muntean, Casandra Rezeanu, Erica Badea.

GRUPA 6: Alexandra Stanciu, Ștefania Lopătaru, Maria Stan, Ioana Bucșa, Eva Menaef, Diana Zota, Maria Crăciun.

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here