Campionatul Național de Scrimă Speranțe – sabie, feminin

Ultima zi a Naționalelor de Speranțe este dedicată probei feminine de sabie. O probă care se anunță spectaculoasă și la care s-au înscris 63 de sportive, care reprezintă 12 cluburi. Lista de concurs este următoarea:

Nume Club Țară Rank
MITRUS Alexandra CS DINAMO Bucuresti  ROU 8
BENCIU Rosemarie CS RIPOSTA Bucuresti  ROU 14
GEATARA Adriana Maria CSA STEAUA Bucuresti  ROU 17
BUTUM Adelina Elena CSM CORONA Brasov  ROU 18
ADANILOAIE Andreea Beatrice CS DINAMO Bucuresti  ROU 22
PAUN Iulia Maria CSA STEAUA Bucuresti  ROU 23
FUSEA Anastasia CS DINAMO Bucuresti  ROU 24
APOSTU Ioana Raisa CSS UNIREA Iasi  ROU 25
BERGER Teodora CS DINAMO Bucuresti  ROU 28
FANACA Magda Elena CS DINAMO Bucuresti  ROU 29
HEHAL Alexandra CS DINAMO Bucuresti  ROU 30
DEJESCU Ana CS RIPOSTA Bucuresti  ROU 32
GULICIUC Ioana CS DINAMO Bucuresti  ROU 34
ICNOTIU Teona Maria CS RIPOSTA Bucuresti  ROU 36
BONCIOAGA Stefania CS DINAMO Bucuresti  ROU 38
ARAMONI Giulia CS DINAMO Bucuresti  ROU 39
MILITARU Alexia CSTA Bucuresti  ROU 47
CERNICA Maria CSS Slobozia  ROU 51
BADULESCU Maria ACS DUEL Bucuresti  ROU 52
DINU Crina Maria CSTA Bucuresti  ROU 53
OLARU Ana Maria CSS Slobozia  ROU 54
CIRLIGEANU Ema CS RIPOSTA Bucuresti  ROU 55
PAMBLICA Antonia CSS Slobozia  ROU 57
CHIRU Bianca Andreea CSS Slobozia  ROU 59
ARABOLU Ioana ACS DUEL Bucuresti  ROU 99
BOLOHAN Ruxandra ACS DUEL Bucuresti  ROU 99
DUMITRESCU Sara Nicole ACS DUEL Bucuresti  ROU 99
GROFU Bianca ACS DUEL Bucuresti  ROU 99
ANDREI Daria CS DINAMO Bucuresti  ROU 99
BOBES Eva Gimin CS DINAMO Bucuresti  ROU 99
BORICEANU Viviana Ioana CS DINAMO Bucuresti  ROU 99
CORLATESCU Sofia Elena CS DINAMO Bucuresti  ROU 99
COVALIU Amalia CS DINAMO Bucuresti  ROU 99
GHEORGHE Crina Maria CS DINAMO Bucuresti  ROU 99
MITRUS Andreea CS DINAMO Bucuresti  ROU 99
PATRANOIU Petra CS DINAMO Bucuresti  ROU 99
PESCARU Amelie CS DINAMO Bucuresti  ROU 99
PUSCASU Alexia Maria CS DINAMO Bucuresti  ROU 99
SEZER Yasmin Teodora CS DINAMO Bucuresti  ROU 99
TUDORANCEA Rebeca Maria CS DINAMO Bucuresti  ROU 99
AXINTE Sofia CS MUSCHETARUL Iasi  ROU 99
BURUIANA Amalia CS MUSCHETARUL Iasi  ROU 99
MIRON Daria CS MUSCHETARUL Iasi  ROU 99
ZAIT Maria CS MUSCHETARUL Iasi  ROU 99
DAN Alexia Lorena CS OLIMPIC CETATE Rasnov  ROU 99
TANISLAV Maria CS RIPOSTA Bucuresti  ROU 99
ADAM Maria Madalina CS VICTORIA Cumpana  ROU 99
ORBAN Sara Andreea CS VICTORIA Cumpana  ROU 99
COTOC Ana CSA STEAUA Bucuresti  ROU 99
LUPU Maria Victoria CSA STEAUA Bucuresti  ROU 99
MINEA Ilinca CSM Iasi  ROU 99
ZNACOM Catalina CSM Iasi  ROU 99
DUMITRU Sarah Maria CSS Slobozia  ROU 99
MUSAT Simona CSS Slobozia  ROU 99
NEAGU Marta CSS Slobozia  ROU 99
TUDOR Cristina Andreea CSS Slobozia  ROU 99
CHICOS Teodora CSS UNIREA Iasi  ROU 99
CONDREA Ioana Miruna CSS UNIREA Iasi  ROU 99
GROSU Alexia Maria CSS UNIREA Iasi  ROU 99
NEMES Ariana Rebeca CSTA Bucuresti  ROU 99
OARGA Teodora CSTA Bucuresti  ROU 99
PELIN Briana Valentina CSTA Bucuresti  ROU 99
VLASCEANU Irina CSTA Bucuresti  ROU 99

 

Componența grupelor:

GRUPA 1: Crina Maria Gheorghe, Alexia Maria Pușcașu, Alexandra Mitruș, Teodora Oargă, Maria Cernica, Sofia Axinte, Maria Bădulescu.

GRUPA 2: Rebeca Maria Tudorancea, Sara Nicole Dumitrescu, Alexia Militaru, Andreea Mitruș, Rosemarie Benciu, Ana Maria Olaru, Alexia Maria Grosu.

GRUPA 3: Giulia Aramoni, Crina Maria Dinu, Maria Mădălina Adam, Eva Gimin Bobes, Ioana Arabolu, Adriana Maria Geatara, Sarah Maria Dumitru.

GRUPA 4: Amelie Pescaru, Ema Cîrligeanu, Adelina Elena Butum, Ștefania Boncioagă, Maria Victoria Lupu, Ruxandra Bolohan, Marta Neagu.

GRUPA 5: Sofia Elena Corlătescu, Teona Maria Icnotiu, Tedora Chicoș, Andreea Beatrice Adăniloaie, Briana Valentina Pelin, Amalia Buruiană, Antonia Pamblica.

GRUPA 6: Amalia Covaliu, Ioana Guliciuc, Yasmin Teodroa Sezer, Ioana Miruna Condrea, Bianca Andreea Chiru, Ilinca Minea, Iulia Maria Păun.

GRUPA 7: Daria Andrei, Anastasia Fusea, Viviana Ioana Boriceanu, Cristina Andreea Tudor, Daria Miron, Ana Dejescu, Ariana Rebeca Nemeș.

GRUPA 8: Petra Patranoiu, Irina Vlăsceanu, Maria Zait, Alexandra Hehal, Ana Cotoc, Ioana Raisa Apostu, Alexia Lorena Dan.

GRUPA 9:  Teodora Berger, Sara Andreea Orban, Cătălina Znacom, Magda Elena Fanaca, Bianca Grofu, Simona Mușat, Maria Tanislav.

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here