Campionatul Naţional de Scrimă Speranţe – sabie, masculin

56 de sabreri reprezentând 12 cluburi se înfruntă azi pentru titlul de campion national al probei. Întrecerile se desfăşoară în Sala de Scrimă “Ana Pascu”, din Bucureşti, iar lista completă a sportivilor participanţi este următoarea:  

  CSV

Nume

Club

Ţară

Rank

CIDU Casian

CSS UNIREA Iasi

 ROU

2

ENACHE Dacian

CSA STEAUA Bucuresti

 ROU

11

ROSESCU Iannis

CS DINAMO Bucuresti

 ROU

14

EVA Alexandru

CS MUSCHETARUL Iasi

 ROU

24

MILITARU David Nicolae

CS DINAMO Bucuresti

 ROU

26

VASILESCU Sergiu

CS RIPOSTA Bucuresti

 ROU

31

DINICU Albert

CSM CORONA Brasov

 ROU

32

NITU Horia

CS RIPOSTA Bucuresti

 ROU

35

MACOVEI Cristian

CSA STEAUA Bucuresti

 ROU

41

MOISE Tudor

CSM CORONA Brasov

 ROU

43

MICULESCU Alexandru

CSA STEAUA Bucuresti

 ROU

44

GAVRILA Cristian Marian

CSS Slobozia

 ROU

45

NISTOR Nichita

CSA STEAUA Bucuresti

 ROU

46

COSTEA Rares

ACS DUEL Bucuresti

 ROU

47

CALBEAZA David Mihai

CS DINAMO Bucuresti

 ROU

48

BUSUIOC Andrei

CS DINAMO Bucuresti

 ROU

49

CAZAN Mircea Andrei

CSM CORONA Brasov

 ROU

50

POPA Cosmin Andrei

CSA STEAUA Bucuresti

 ROU

52

TASTAMAN Rares Stefan

CSS Slobozia

 ROU

53

LAZAR Vlad Eduard

CS DINAMO Bucuresti

 ROU

54

ANDREI Catalin Stefan

CSS Slobozia

 ROU

99

BARA Ianis Alexandru

CS DINAMO Bucuresti

 ROU

99

BETEAGU Rares

CS DINAMO Bucuresti

 ROU

99

BOBU Stefan Cristian

CSA STEAUA Bucuresti

 ROU

99

BORCEA Tudor Ioan

CS DINAMO Bucuresti

 ROU

99

CAPATINA Sebastian

CSTA Bucuresti

 ROU

99

CONETE Alessandro

CS DINAMO Bucuresti

 ROU

99

CONSTANTIN Luca Antonio

CSA STEAUA Bucuresti

 ROU

99

CRUCIUG Andrei

CSM Iasi

 ROU

99

DOBRE Alexandru

CSA STEAUA Bucuresti

 ROU

99

DULGHERU Robert Daniel

CSTA Bucuresti

 ROU

99

DUMITRU Octavian Stefan

CSS Slobozia

 ROU

99

ENE Michael

CS RIPOSTA Bucuresti

 ROU

99

FATU Adrian Stefan

CS DINAMO Bucuresti

 ROU

99

FLORESCU Luca Stefan

CS Victoria Cumpana

 ROU

99

MANEA Noah Stefan

CSM CORONA Brasov

 ROU

99

MARGINEAN Vlad Luca

CSM CORONA Brasov

 ROU

99

MIHAILA Razvan Ioan

CSS Unirea Iasi

 ROU

99

MIHALACHE Stefan

CSS Slobozia

 ROU

99

MUNTEANU Mihnea Stefan

ACS SABIA Bucuresti

 ROU

99

MUNTEANU Rares Florin

CSS UNIREA Iasi

 ROU

99

NASTASE Mihnea Andrei

CSTA Bucuresti

 ROU

99

NEDELCU Cristian

CSM Iasi

 ROU

99

PANDELESCU Tiberiu Andreas

CS DINAMO Bucuresti

 ROU

99

PINTESCU Codrin

CS MUSCHETARUL Iasi

 ROU

99

RADU Matei Alexandru

CS DINAMO Bucuresti

 ROU

99

SIVRIU Albert

CS VICTORIA Cumpana

 ROU

99

SOARE Calin Ioan

ACS SABIA Bucuresti

 ROU

99

SOMOIOG Madalin

CSS Slobozia

 ROU

99

TATULESCU Nicolae Chrisley

CSA STEAUA Bucuresti

 ROU

99

TOMELE Darius Bogdan

CS DINAMO Bucuresti

 ROU

99

TRASCA Ionut Cornel

CS Victoria Cumpana

 ROU

99

TUDOR Alexandru Robert

CS DINAMO BUCURESTI

 ROU

99

VELICU Mihnea

CS DINAMO BUCURESTI

 ROU

99

VINTILA Eduard Florin

CSTA Bucuresti

 ROU

99

VOCHIN Andrei

CS DINAMO BUCURESTI

 ROU

99

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here