Campionatul Național de Speranțe – spadă, feminin

327

Astăzi, în a patra zi a Naționalelor de Speranțe, la Sala de Scrimă „Ana Pascu” se înfruntă fetele de la spadă. 52 de sportive reprezentând 12 cluburi vor lua startul în concurs, iar lista acestora poate fi găsită mai jos.

Nume Club Țară Rank
AGBAŞ Ioana CSȘ1 Constanța  ROU 47
ALEXANDRESCU Maria Alina LPS PETRACHE TRISCU Craiova  ROU
BADEA Erica CSȘ STEAUA București  ROU 57
BAJDU Elena CSȘ1 Constanța  ROU 99
BĂNICĂ Irina ACS PRIMA SPADĂ  ROU 99
BISTRICEANU Daria CSA STEAUA București  ROU 99
BUCSA Ioana CSA STEAUA București  ROU 47
CIOBANU Miruna CSȘ1 Constanța  ROU 23
CIOCAN Anaith CS FARUL Constanța  ROU 99
CISMARU Raluca LPS PETRACHE TRISCU Craiova  ROU
CIUTA FLAVIA Mihaela LPS PETRACHE TRISCU Craiova  ROU
COARDOS Alesia CS Satu Mare  ROU 99
COCOŞ Alexandra CSȘ1 Constanța  ROU 99
CODREAN Mara LPS Satu Mare  ROU 99
CONSTANTIN Natalia CSȘ STEAUA București  ROU 99
DRAGAN Alexandra LPS BIHORUL Oradea  ROU 5
FRUSINOIU Alexia CSA STEAUA București  ROU 16
ILIE Alexia LPS PETRACHE TRISCU Craiova  ROU 55
ILYES Jazmin LPS Satu Mare  ROU 99
ION Amalia ACS BALESTRA București  ROU
ISMAILEANU Mara CS FARUL Constanța  ROU 43
JUMUGA Andreea CS UNEFS București  ROU 99
KOLCSAR Anna LPS Satu Mare  ROU 99
MARGHESCU Stefania CSA STEAUA București  ROU 99
MATEESCU Eva CSȘ1 Constanța  ROU 99
MENAEF Eva CS FARUL Constanța  ROU 99
MOCANU Iris CS UNEFS București  ROU 99
MUNTEAN Ana LPS BIHORUL Oradea  ROU 99
MUNTEAN Andreea LPS BIHORUL Oradea  ROU 2
MUSUROI Daria LPS PETRACHE TRISCU Craiova  ROU 52
NEGULESCU Maria LPS PETRACHE TRISCU Craiova  ROU 45
NICEA Irina CSȘ1 Constanța  ROU 99
PANAIT Tiana CS UNEFS București  ROU 99
PAVELESCU Teodora CSA STEAUA București  ROU 41
PETROSIANU Sophia CS Satu Mare  ROU 99
POLEUCA Ana CSA STEAUA București  ROU 53
PREDOI Andrada LPS PETRACHE TRISCU Craiova  ROU
RADUT Ioana Daria LPS PETRACHE TRISCU Craiova  ROU
RADUT Sofia Maria LPS PETRACHE TRISCU Craiova  ROU
REZEANU Casandra CS FARUL Constanța  ROU 99
STADLER Andreea CSȘ STEAUA București  ROU 99
STANCIU Sabina CSȘ STEAUA București  ROU 99
STANCIULESCU Daria CS DINAMO București  ROU 10
STEFANESCU Rodica CSA STEAUA București  ROU 27
STOIAN Teodora LPS PETRACHE TRISCU Craiova  ROU
TOMSA Ana CS Satu Mare  ROU 35
TUDORACHE Ana Maria CS FARUL Constanța  ROU 99
TUFAN Diana CS FARUL Constanța  ROU 99
TUFAN Melisa CSȘ STEAUA București  ROU 99
URECHEANU Alexia CSȘ STEAUA București  ROU 49
VADUVA Cristina CSȘ STEAUA București  ROU 39
YOUSUFIAN Daria CSȘ STEAUA București  ROU 99

 

GRUPA 1: Alexia Ilie, Ana Poleucă, Sabina Stanciu, Andrada Predoi, Irina Bănică, Andreea Muntean, Tiana Panait.

GRUPA 2: Ioana Daria Răduț, Erica Badea, Daria Bistriceanu, Daria Mușuroi, Eva Mateescu, Alexandra Drăgan, Anaith Ciocan.

GRUPA 3: Raluca Cismaru, Alexandra Cocoș, Iris Mocanu, Daria Stănciulescu, Casandra Rezeanu, Ioana Bucșă, Ana Muntean.

GRUPA 4:  Flavia Mihaela Ciuta, Alexia Frusinoiu, Diana Tufan, Sofia Maria Răduț, Ioana Agbaș, Daria Yousufian, Amalia ion.

GRUPA 5: Eva Menaef, Ștefania Marghescu, Maria Negulescu, Maria Codrean, Natalia Constantin, Sophia Petrosianu, Miruna Ciobanu.

GRUPA 6: Rodica Ștefănescu, Alesia Coardoș, Jazmin Ilyeș, Teodora Stoian, Melisa Tuta, Elena Bajdu, Mara Ismaileanu.

GRUPA 7: Maria Alina Alexandrescu, Andreea Stadler, Andreea Jumuga, Ana Maria Tudorache, Teodora Pavelescu, Ana Tomșa.