Începe Cupa României la spadă seniori!

324

Cupa României la spadă – seniori, individual – masculin

Astăzi, în Sala de Scrimă „Ana Pascu“, din București, încep întrecerile Cupei României la spadă. Primii care intră în scenă vor fi băieții. Pentru concursul care va avea startul la ora 10:00 s-au înscris 63 de spadasini, legitimați la 13 cluburi din toată țara:

 

Nume Club Țară Rank
DABIJA ADRIAN CS DINAMO BUCURESTI  ROU 1
PERSU MARIO CS UNIVERSITATEA CRAIOVA  ROU 2
SZILAGYI ADRIAN CSM SATU MARE  ROU 3
CIOVICĂ LUCIAN CS UNIVERSITATEA CRAIOVA  ROU 4
OPREA MIHAIL CS UNIVERSITATEA CRAIOVA  ROU 5
NYISZTOR CSAKI ALEXANDRU CS UNIVERSITATEA CRAIOVA  ROU 7
OROIAN ALEXANDRU CSM SATU MARE  ROU 8
CRACIUN RAZVAN CSA STEAUA BUCURESTI  ROU 9
BIRO DAVID CS UNIVERSITATEA CRAIOVA  ROU 10
PÎRVULEASA OVIDIU CS UNIVERSITATEA CRAIOVA  ROU 11
MITRICĂ ALIN CS UNIVERSITATEA CRAIOVA  ROU 13
SURDUCAN TUDOR CS SATU MARE  ROU 15
BĂZĂVAN DORIN CS DINAMO BUCURESTI  ROU 17
BIGEA MIHAI CS UNIVERSITATEA CRAIOVA  ROU 21
NAGY LEHEL CSM SATU MARE  ROU 22
STOICA ALEXANDRU CS UNEFS BUCURESTI  ROU 27
POPA DANIEL CSA STEAUA BUCURESTI  ROU 28
NEGRAIA BOGDAN CS DINAMO BUCURESTI  ROU 30
PASCU LIVIU CSM CRAIOVA  ROU 31
SBIRCIA ALIN CS UNIVERSITATEA CRAIOVA  ROU 33
GAVRILUŢ DANIEL CS DINAMO BUCURESTI  ROU 34
CIOVICA MIHAI CS UNIVERSITATEA CRAIOVA  ROU 38
VÎLCEANU STEFĂNITĂ CS UNIVERSITATEA CRAIOVA  ROU 39
TIMOCE ANDREI CS DINAMO BUCURESTI  ROU 40
DRAGOMIR LIVIU CS UNIVERSITATEA CRAIOVA  ROU 42
STANCIU ADRIAN CSA STEAUA BUCURESTI  ROU 44
SEBESAN CLAUS LPS BIHORUL ORADEA  ROU 47
VASILESCU CLAUDIU CSM CRAIOVA  ROU 50
BACIU STEFAN CSA STEAUA BUCURESTI  ROU 51
STATIE DAVID CS DINAMO BUCURESTI  ROU 52
BUCIUMEANU CATALIN ACS ENGARDE BUC  ROU 53
TIRMAN SEBASTIAN CSA STEAUA BUCURESTI  ROU 54
VITAN CATALIN CSM CRAIOVA  ROU 56
MONEA CATALIN CS FARUL CONSTANTA  ROU 63
BIVOLARU STEFAN CSM CRAIOVA  ROU 65
CONSTANTINESCU CRISTIAN LPS PETRACHE TRISCU  ROU 68
MIHART ALEXANDRU LPS PETRACHE TRISCU  ROU 70
CAMPION MATEI ACS STESIAL BUCURESTI  ROU 99
CONSTANTINESCU IOAN CS DINAMO BUCURESTI  ROU 99
CRISTIAN Ionut CS FARUL CONSTANTA  ROU 99
NISTOR HORIA CS FARUL CONSTANTA  ROU 99
PAPP ANDREI CS FARUL CONSTANTA  ROU 99
PURCAREA DIMU CS FARUL CONSTANTA  ROU 99
SAHAGHIAN DAVID CS FARUL CONSTANTA  ROU 99
CIMPAN ANTON CS SATU MARE  ROU 99
MEZINGER MARTON CS SATU MARE  ROU 99
SZABO SZABOLCS CS SATU MARE  ROU 99
MĂCELARU Dan CS UNEFS BUCURESTI  ROU 99
BOLBOCEANU TATIAN CS UNIVERSITATEA CRAIOVA  ROU 99
BADEA Marius CSA STEAUA BUCURESTI  ROU 99
BURGHELEA ANDREI CSA STEAUA BUCURESTI  ROU 99
MARGHESCU RARES CSA STEAUA BUCURESTI  ROU 99
NICA IUSTIN CSA STEAUA BUCURESTI  ROU 99
PETRACHE GEORGE CSA STEAUA BUCURESTI  ROU 99
ZARNESCU TUDOR CSA STEAUA BUCURESTI  ROU 99
POPESCU SEBASTIAN CSM CRAIOVA  ROU 99
COSTACHE Alexandru CSM ORADEA  ROU 99
PETRICEAN Alexandru CSM ORADEA  ROU 99
POPA Valentin CSM ORADEA  ROU 99
SZEP MARTON CSM SATU MARE  ROU 99
NAGHI VLAD LPS BIHORUL ORADEA  ROU 99
TUFAN RAUL LPS BIHORUL ORADEA  ROU 99
CORBU CRISTIAN LPS PETRACHE TRISCU  ROU 99