Naționalele de scrimă pentru cadeți și juniori continuă!

319

Azi intră pe planșe și băieții de la spadă! 44 de sportivi, legitimați la 11 cluburi din țară, s-au înscris pe listele concursului de astăzi, rezervat cadeților. Competiția începe la ora 10:00, în Sala de Scrimă „Ana Pascu”, din București, și va putea fi urmărită – în transmisiune directă – pe pagina de Facebook a Federației Române de Scrimă. Mai jos aveți lista completă a spadasinilor care vor concura azi:

 

Nume Club Țară Rank
BACIU STEFAN CSA STEAUA BUCURESTI  ROU 2
MIRICA FLORIN CS FARUL CONSTANTA  ROU 5
MEZINGER MARTON CS SATU MARE  ROU 6
MARGHESCU RARES CSA STEAUA BUCURESTI  ROU 10
PAPP ANDREI CS FARUL CONSTANTA  ROU 12
SCARLAT CRIS CS UNEFS BUCURESTI  ROU 13
PETRACHE GEORGE CSA STEAUA BUCURESTI  ROU 14
POPESCU ALEXANDRU CS UNEFS BUCURESTI  ROU 15
SZABO SZABOLCS CS SATU MARE  ROU 18
BURGHELEA ANDREI CSA STEAUA BUCURESTI  ROU 19
GURZA LUCA CS SATU MARE  ROU 20
CIMPAN ANTON CS SATU MARE  ROU 21
FLORESCU CODRUT CS UNEFS BUCURESTI  ROU 25
TUFAN RAUL LPS BIHORUL ORADEA  ROU 26
NISTOR HORIA CS FARUL CONSTANTA  ROU 28
MIHART ALEXANDRU LPS PETRACHE TRISCU  ROU 30
MARIN MATEI CS DINAMO BUCURESTI  ROU 35
PURCAREA DIMU CS FARUL CONSTANTA  ROU 36
NAGHI VLAD LPS BIHORUL ORADEA  ROU 38
MOSCU ANDREI CS UNEFS BUCURESTI  ROU 40
CONSTANTINESCU CRISTIAN LPS PETRACHE TRISCU  ROU 42
BACIU STEFAN CSS1 CONSTANTA  ROU 43
GHENCEA MIHAI CSS1 CONSTANTA  ROU 45
FEHER EMILIAN CS SATU MARE  ROU 48
SAHAGHIAN DAVID CS FARUL CONSTANTA  ROU 49
SITA STEFAN CSS1 CONSTANTA  ROU 50
NICA IUSTIN CSA STEAUA BUCURESTI  ROU 53
ILIUŢĂ LUCA CSS1 CONSTANTA  ROU 54
CAMPION MATEI ACS STESIAL BUCURESTI  ROU 99
GOGU TEODOR CS FARUL CONSTANTA  ROU 99
MATESAN RAUL CS SATU MARE  ROU 99
PANAS CEZAR CS SATU MARE  ROU 99
VIZITEU STEFAN CS SATU MARE  ROU 99
RUSU DRAGOS CSA STEAUA BUCURESTI  ROU 99
APROFIREI CALIN CSM CORONA BRASOV  ROU 99
CHERCIU SERBAN CSM CORONA BRASOV  ROU 99
BALOI ALBERT CSS STEAUA BUC  ROU 99
BALOI DAVID CSS STEAUA BUC  ROU 99
PADUREANU DAVID CSS1 CONSTANTA  ROU 99
BARBUR DRAGOS LPS BIHORUL ORADEA  ROU 99
CODREAN MIHNEA LPS BIHORUL ORADEA  ROU 99
RAT TARTIA ANDREI LPS BIHORUL ORADEA  ROU 99
TAMASAN MIHNEA LPS BIHORUL ORADEA  ROU 99
CORBU CRISTIAN LPS PETRACHE TRISCU  ROU 99