Încep Naționalele pentru cadeți și juniori!

401

Astăzi, de la ora 10:00, la Sala de Scrimă ”Ana Pascu” din București, se dă startul Naționalelor rezervate cadeților și juniorilor. Primele vor intra în scenă fetele de la sabie cadete.

Programul zilelor următoare:

  • 4 martie – Campionat Național sabie feminin individual juniori
  • 5 martie – Campionat Național sabie masculin individual cadeți
  • 6 martie – Campionat Național sabie masculin individual juniori

Lista sportivelor înscrise în concursul de astăzi este următoarea:

Nume Club Rank
STAN Amalia CSS Unirea Iasi 1
STEFANESCU Alyssa CS RIPOSTA BUCURESTI 2
NEAGU Teodora CSM IASI 3
SERBAN Denisa CSA STEAUA BUCURESTI 4
ALEXE Maria CSA STEAUA BUCURESTI 5
DUMITRU Catinca CSA STEAUA BUCURESTI 6
BADEA Maria CSA STEAUA BUCURESTI 7
BOTEZATU Ana CS DINAMO BUCURESTI 8
POPA Patricia CSA STEAUA BUCURESTI 9
CARP Daria CSM IASI 10
MITRUS Alexandra CS DINAMO BUCURESTI 12
OVESIA Anna CS DINAMO BUCURESTI 13
MARTINAS Maria CSS Unirea Iasi 14
STATIE Bianca CS DINAMO BUCURESTI 15
BUTUM Adelina Elena CSM CORONA BRASOV 16
COJOCARU Maria CS RIPOSTA BUCURESTI 17
GHEORGHE Andreea Cristina CSA STEAUA BUCURESTI 18
SERBANOIU Andreea (Deea) CS DINAMO BUCURESTI 19
BENCIU Rosemarie CS RIPOSTA BUCURESTI 20
APOSTU Ioana Raisa CSS Unirea Iasi 21
MARGINEANU Lorena CS DINAMO BUCURESTI 22
PAUN Iulia Maria CSA STEAUA BUCURESTI 23
MOLDOVAN Teodora CS DINAMO BUCURESTI 24
MIHALCEA Anastasia CS DINAMO BUCURESTI 25
HEHAL Alexandra CS DINAMO BUCURESTI 27
ICNOTIU Teona Maria CS RIPOSTA BUCURESTI 28
OARGA Teodora CSTA Bucuresti 30
ARABOLU Ioana ACS DUEL BUC 31
FUSEA Anastasia CS DINAMO BUCURESTI 32
GEATARA Adriana Maria CSA STEAUA BUCURESTI 33
SERBOTEI Iarina CS DINAMO BUCURESTI 35
VISAN Maria Academia de Scrima 36
DEJESCU Ana CS RIPOSTA BUCURESTI 42
DINU Crina Maria CSTA Bucuresti 44
MILITARU Alexia CSTA Bucuresti 47
ADANILOAIE Andreea Beatrice CS DINAMO BUCURESTI 99
BADULESCU Maria ACS DUEL BUC 99
CHICOS Teodora CSS Unirea Iasi 99
CIRLIGEANU Ema CS RIPOSTA BUCURESTI 99
COVALIU Amalia CS DINAMO BUCURESTI 99
GROSU Alexia Maria CSS Unirea Iasi 99
MITRUS Andreea CS DINAMO BUCURESTI 99
NEMES Ariana Rebeca CSTA Bucuresti 99
PATRANOIU Petra CS DINAMO BUCURESTI 99
PELIN Briana Valentina CSTA Bucuresti 99
TUDORANCEA Rebeca Maria CS DINAMO BUCURESTI 99