Tania Lutea și Marco Șovar s-au impus în ziua a doua a Cupei CSM Brașov la sabie pentru copii

1313

Duminică, 25 mai, Cupa CSM Brașov la sabie pentru copii, ediția cu numărul șase, și-a desemnat învingătorii la încă două categorii: 8-10 ani masculin și 11-13 ani feminin. Clasamentele complete ale celor probe arată astfel:

8-10, masculin

8-10 ani baieti

 1. Marco Șovar (CS Dinamo)
2. Ionuț Duțu (Duel)
3. Paul Iacob (CSS Steaua)
3. Răzvan Macovei (CSS Steaua)
5. Nicolas Lupu (CS Dinamo)
6. Andrei Rădulescu (Dinamo Brașov)
7. Cristian Costea (CS Dinamo)
8. Vlad Covaliu (CS Dinamo)
9. Radu Mercurian (CS Dinamo)
10. Alexandru Matei (CSS Steaua)
11. Victor Nistorică (CSM Brașov)
12. Matei Dediu (Dinamo Brașov)
13. Rareș Rusu (CS Dinamo)
14. Vlad Căloiu  (CSS Steaua)
15. Alber Mihai Păunică-Panea (D’Artagnan)
16. Luca Rusu (CSS Unirea Iași)
17. Radu Drăghicenoiu (CS Dinamo)
18. Dorin Irimia (CSS Unirea Iași)
19. Mircea Munteanu (CS Dinamo)
20. Mihnea Enache (CS Dinamo)
21. Matei Tolstobrach (CS Dinamo)
22. Teodor Ismana (CSS Steaua)
23. Darius Dițescu (CS Dinamo)
24. Dacian Enache (CS Dinamo)
25. Tudor Curtu (CSM Brașov)
26. Luca Radu (CS Dinamo)
27. Antonio Ionescu (CS Dinamo)
28. Denis Bart (CSM Brașov)
29. Vlad Stănculescu (CS Dinamo)
30. Norbert Cărămidaru (CSM Brașov)
31. Vlad Bucur (CS Dinamo)
32. Vlad Jingoi (CSM Brașov)
33. Eduard Dascăl (CSM Brașov)
34. David Mărgean (CSM Brașov)

11-13 ani, feminin

11-13 ani fete

 1. Tania Lutea (CSS Steaua)
2. Delia Chirca (CSTA)
3. Alina Mircancea (CSS1 București)
3. Magdalena Munteanu (CS Dinamo)
5. Maria Matei (CS Dinamo)
6. Alesia Cada (CSM Brașov)
7. Brândușa Ivan (CS Dinamo)
8. Anisa Antonescu (CS Dinamo)
9. Felicia Iacob (CSS Steaua)
10. MargaBărbucianu (CSS Slobozia)
11. Diana Chichernea (CSM Brașov)
12.  Andreea Patilea (Dinamo Brașov)
13. Georgiana Pitec (CS Dinamo)
14. Daria Lungu (CS Dinamo)
15. Bianca Lupu (CSS Slobozia)
16. Laura Moroianu (CS Dinamo)
17. Carina Staicu (CSM Brașov)
18.  Daria Voroneanu (CS Dinamo)
19. Maria Stănculescu (CS Dinamo)
20. Elena Rădeanu (CSS Unirea Iași)
21. Vanesa Danciu (CSM Brașov)
22. Oana Lascu (CSS Slobozia)
23. Alexia Voicu (CS Dinamo)
24. Mara Neacșu (CS Dinamo)
25. Sorina Ercuș (Dinamo Brașov)
26. Teodora Szibes (Dinamo Brașov)
27. Raluca Dinu (CSS Slobozia)
28. Alexia Ferariu (CSS Unirea Iași)
29. Mara Beteagu (CS Dinamo)
30. Ana Dinu (CS Dinamo)
30. Maria Vătășelu (CSTA)