CN Juniori Floretă Masculin Individual

 

2017

Poziție

Nume și prenume

Club

1

Benjamin Bodo CSU Poli Timișoara

2

Silviu Roșu CSA Steaua

3

Cristian Cândescu CSA Steaua

3

Alexandru Pîrva CSA Steaua

5

Victor Gheorghe CSS Ploiești

6

Mihai Rădulescu CSS Ploiești

7

Alexandru Sîrb CSA Steaua

8

Andrei Ciobănică CSTA București

9

Petru Surcel ACS Balestra

10

Vlad Roșu ACS Balestra

11

Mădălin Chirnogeanu CSTA București

12

Mădălin Pavel CSS Ploiești

13

Răzvan Cristian CSA Steaua

14

Vlad Gheorghe CSS Ploiești

15

Gabriel Pavel CSTA București

16

Ionuț Stoe CSS Triumf București

17

Marian Ungureanu CSTA București

18

Horia Pivniceru CSS Triumf București

19

Andrei Onuț CSS Ploiești

20

Gabriel Albeanu ACS Balestra

21

Octavian Stan CSS Triumf București

22

Mihai Nițu ACS Balestra

Clasamentul PDF, ediția 2017:

2016

Poziție

Nume și prenume

Club

1

Silviu Roșu CSA Steaua

2

Benjamin Bodo CS Satu Mare

3

Victor Gheorghe CSS Ploiești

3

Alexandru Pîrva CSA Steaua

5

Cristian Cândescu CSA Steaua

6

Alexandru Sîrb CSA Steaua

7

Mihai Rădulescu CSS Ploiești

8

Sebastian Flucuș CSU Cluj Napoca

9

Andrei Ciobănică CSTA

10

Edwin Pop CS Satu Mare

11

Dragoș Iamandei CSA Steaua

12

Alpar Bartok CSU Cluj Napoca

13

Mădălin Chirnogeanu CSTA

14

Daniel Onofrei CSTA

15

Gabriel Pavel CSTA

16

Vlad Gheorghe CSS Ploiești

17

Tudor Surducan CS Satu Mare

18

Ștefan Chelu CS Satu Mare

19

Dan Damian CSS Ploiești

20

Antonio Roșca CSTA

21

Eduard Ionescu CSS Ploiești

22

Ioan Bacoș Cosma CSU Poli Timișoara

23

Vlad Roșu ACS Balestra

24

Petru Surcel ACS Balestra

25

Nathan Gregory CSA Steaua

26

Radu Mocanu ACS Balestra

27

Justin Albeanu ACS Balestra

28

Radu Bălan ACS Balestra

29

Gabriel Albeanu ACS Balestra

30

Mihai Nițu ACS Balestra

31

Vlad Arimia CSU Poli Timișoara

32

Luca Ioniță ACS Balestra

Clasamentul PDF, ediția 2016:
pdficon

2015

Poziție

Nume și prenume

Club

1

Vlad Porușniuc CSA Steaua

2

Alexandru Georgescu CSA Steaua

3

Bogdan Dascălu CSU Cluj

3

Silviu Roșu CSA Steaua

5

Benjamin Bodo CS Satu Mare

6

Sebastian Flucuș CS Satu Mare

7

Cristian Cândescu CSA Steaua

8

Victor Gheorghe CSS Ploiești

9

Mihai Rădulescu CSS Ploiești

10

Alexandru Pîrva CSA Steaua

11

Mihai Mănucu CSA Steaua

12

Edwin Pop CS Satu Mare

13

Vlad Gheorghe CSS Ploiești

14

Andrei Ciobănică CSTA

15

Mădălin Chirnogeanu CSTA

16

Daniel Hergan CSA Steaua

17

Dragoș Iamandei CSA Steaua

18

Daniel Onofrei CSTA

19

Alpar Bartok CS Satu Mare

20

Marian Ungureanu CSTA

21

Gabriel Pavel CSTA

22

Cătălin Bigan CSS Ploiești

23

Eduard Ionescu CSS Ploiești

24

Mădălin Pavel CSS Ploiești

25

Dan Damian CSS Ploiești

 

2014

Poziție

Nume și prenume

Club

1

Bogdan Dascălu CS Satu Mare

2

Vlad Porusniuc CSA Steaua

3

Sebastian Flucuș CS Satu Mare

3

Alexandru Georgescu CSA Steaua

5

Andrei Neguț CSU Timișoara

6

Benjamin Bodo CS Satu Mare

7

Szabolcsz File CSU Cluj Napoca

8

Cristian Cândescu CSA Steaua

9

Alpar Bartok CS Satu Mare

10

Victor Gheorghe CSS Ploiești

11

Cătălin Anghel CSS Ploiești

12

Mihai Rădulescu CSS Ploiești

13

Alexandru Pîrva ACS Balestra

14

Vlad Gheorghe CSS Ploiești

15

Silviu Roșu CSA Steaua

16

Alexandru Călin CSS Ploiești

17

Andrei Ciobănică CSTA București

18

Antonio Roșca CSTA București

19

Eugen Ionescu CSA Steaua

20

Cătălin Bigan CSS Ploiești

21

Daniel Onofrei CSTA București

22

Mădălin Chirnogeanu CSTA București

 

2013

Pozitie Nume si prenume Club

1

DASCĂLU Bogdan CS SATU MARE

2

PORUŞNIUC Vlad CSA STEAUA BUCUREŞTI

3

GEORGESCU Alexandru CSA STEAUA BUCUREŞTI

3

GHEORGHE Victor CSSI PLOIEŞTI

5

BODO Benjamin CS SATU MARE

6

FILE Szabolcs CS SATU MARE

7

ROŞU Silviu CSA STEAUA BUCUREŞTI

8

RĂDULESCU Mihai CSSI PLOIEŞTI

9

NEGUŢ Andrei CSU TIMIŞOARA

10

TIŢĂ Cătălin CSU TIMIŞOARA

11

ANGHEL Cătălin CSSI PLOIEŞTI

12

IAMANDEI Dragoş CSA STEAUA BUCUREŞTI

13

BARTOK Alpar CS SATU MARE

14

CĂLIN Alexandru CSSl PLOIEŞTI

15

FLUCUŞ Sebastian CS SATU MARE

16

CÂNDESCU Cristian CSA STEAUA BUCUREŞTI

17

VETELEANU Eugen CS CHIMIA RM. VÂLCEA

18

ŞTEFĂNESCU Sorin FARUL CONSTANŢA

19

PREDA Bogdan CS CHIMIA RM. VÂLCEA

20

TUDORACHE Petre CS CHIMIA RM. VÂLCEA

21

POP Steven CS SATU MARE

22

OBROTIN Adrian CS CHIMIA RM. VÂLCEA

23

BOLBOASE lonuţ FARUL CONSTANŢA

24

POP Edwin CS SATU MARE

25

STAN Alexandru FARUL CONSTANŢA
Back to Top