CN Copii 12-13 ani Floretă Feminin Individual

2016

Poziție

Nume și prenume

Club

1

Karina Vasile ACS Balestra

2

Cătălina Apostol ACS Balestra

3

Irina Barbu ACS Balestra

3

Denisa Velica CSTA București

5

Ana Maria Pîrva ACS Balestra

6

Teodora Turdean CS Satu Mare

7

Teodora Șofran CS Satu Mare

8

Amalia Dumitru CSTA București

9

Denisa Mănescu ACS Balestra

10

Ana Maria Stroe CSTA București

11

Alesia Negoiță CS Triumf

12

Timeea Ciobanu LPS Brașov

13

Alexandra Tănase ACS Balestra

14

Mikolt Pecsi CSM Cluj

15

Ana Maria Briciu CSTA București

16

Daria Roșca ACS Balestra

17

Ruxandra Supuran CS Satu Mare

18

Bristena Dragomir ACS Corona Brașov

19

Timeea Paszkany CSM Cluj

Clasamentul PDF, ediția 2016:
pdficon

2015

Poziție

Nume și prenume

Club

1

Emilia Corbu CSTA

2

Crina Popa ACS Balestra

3

Teodora Șofran CS Satu Mare

3

Melissa Korossy CS Satu Mare

5

Diana Șuta CS Satu Mare

6

Tamara Ulici CS Satu Mare

7

Teodora Turdean CS Satu Mare

8

Anne Marie Briciu CSTA București

9

Cristina Anderco CS Satu Mare

10

Ana Maria Stroe CSTA București

11

Maria Ionescu CSS Ploiești

12

Alisia Negoiță CSS Triumf

13

Vivien Szabo CS Satu Mare

14

Ioana Andreea Carcaleț LPS Brașov

15

Ioana Popescu CS Chimia Rm. Vâlcea

16

Codruța Dobrescu CS Chimia Rm. Vâlcea

17

Giulia Bugnar CSS Triumf

18

Elena Teodora Popescu CS Chimia Rm. Vâlcea

19

Alexandra Cîrstoiu CS Chimia Rm. Vâlcea

 

2014

Poziție

Nume și prenume

Club

1

Emilia Corbu CSTA

2

Ilinca Rusu ACS Balestra

3

Rebeca Cândescu ACS Balestra

3

Andreea Gheorghe ACS Balestra

5

Maria Ungureanu CSTA

6

Melissa Korossy CS Satu Mare

7

Cristina Anderco CS Satu Mare

8

Briana Silaghi CS Satu Mare

9

Diana Șuta CS Satu Mare

10

Ana Dragomir Petrolul Ploiești

11

Tamara Ulici CS Satu Mare

11

Klaudia Figus CS Satu Mare

13

Maria Zamfirache CSS Steaua

14

Diana Cartangiu LPS Brașov

15

Raluca Bardaș LPS Brașov

16

Mădălina Bălăiță LPS Brașov

17

Alexa Mare LPS Brașov

18

Ioana Carcalet LPS Brașov

 

2013

Poziţie Nume si prenume Club

1

CÂNDESCU Rebeca ACS BALESTRA

2

SĂVEANU Anca ACS BALESTRA

3

DRĂGHICI Raluca ACS BALESTRA

3

POTOR Andreea CS SATU MARE

5

ONEA Bianca ACS BALESTRA

6

BĂLOIU Teodora ACS BALESTRA

7

RUSU Ilinca ACS BALESTRA

8

UNGUREANU Maria CSS STEAUA

9

GĂINĂ Maria CSS STEAUA

10

LAZĂR Miruna ACS BALESTRA

11

WILING Boglarka CSM CLUJ

12

JAGER Viktoria CS SATU MARE

13

DRAGOMIR Ana PETROLUL PLOIEŞTI

14

SILAGHI Briana CS SATU MARE

15

ZAMFIRACHE Maria CSS STEAUA

16

DACHMANN Beatrix CS SATU MARE

17

TURCESC CRĂCIUN Ingrid CSS STEAUA

18

PETRESCU Irina LPS BRAŞOV

19

BUZEA Iulia LPS BRAŞOV

20

ILEA Briana LPS BRAŞOV

21

FIGUS Klaudia CS SATU MARE

22

CRĂCIUN Ioana CS SATU MARE

23

VIŞAN Karina ACS BALESTRA

24

CĂPRARU Andreea CSS STEAUA

25

MATE Alexa LPS BRAŞOV

26

BOB Mara CSM CLUJ
Back to Top