CN Copii 10-11 ani Floretă Masculin

2016

Poziție

Nume și prenume

Club

1

Sebastian Drăghici CS Olimpia

2

Mihai Toader ACS Balestra

3

Mihnea Surcel ACS Balestra

3

Radu Zbengheci CSTA București

5

Matei Serghie CS Satu Mare

6

Nicolas Pop CS Satu Mare

7

Pavel Sandu CSS1 Ploiești

8

Octavian Rentea ACS Balestra

9

Ștefan Pircea ACS Floreta Timișoara

10

Dominic Stanoianu LPS Brașov

11

Rareș Baciu CS Triumf

12

Alin Dobrică CSS1 Ploiești

13

Robert Sileanu Corona Brașov

14

Matei Campion CS Triumf

15

Ștefan Darie ACS Balestra

16

Deneș Sogor CSM Cluj Napoca

17

Rareș Dragomirescu CS Chimia Rm.Vâlcea

18

Luca Poenaru CS Chimia Rm. Vâlcea

19

Adrien Floris CS Olimpia

20

David Poenaru CS Chimia Rm. Vâlcea

21

Victor Bojin CS Olimpia

22

Ștefan Adoch ACS Floreta Timișoara

23

Alexandru Macovei CSS1 Ploiești

24

Eduard Cosma CSS1 Ploiești

25

Mihnea Petrache ACS Floreta Timișoara

Clasamentul PDF, ediția 2016:
pdficon

2015

Poziție

Nume și prenume

Club

1

Tudor Rusu ACS Balestra

2

Sebastian Drăghici CS Olimpia

3

Mihnea Surcel ACS Balestra

3

Luca Hergan ACS Balestra

5

Ionuț Stoe CSS Triumf

6

Alin Dobrică CSS Ploiești

7

Mihai Toader ACS Balestra

8

Ștefan Marin CSTA

9

Radu Zbengheci CSTA

10

Pavel Sandu CSS Ploiești

11

Antonio Răpan CSTA

12

Răzvan Nojea CS Satu Mare

13

Rareș Cazacu ACS Balestra

14

Mark Simon CS Satu Mare

15

Ciprian Olteanu ACS Balestra

16

Victor Vasilescu ACS Balestra

17

Nicolas Pop CS Satu Mare

18

Cristian Banu CSS Ploiești

19

Matei Serghie CS Satu Mare

20

Dominic Satnoianu LPS Brașov

21

Gabriel Gheorghe CSTA

22

Ayan Prepeliță LPS Brașov

 

2014

Poziție

Nume și prenume

Club

1

Vlad Roșu ACS Balestra

2

Petru Surcel ACS Balestra

3

Alexandru Vârtic ACS Balestra

3

Gabriel Pavel CSTA

5

Tudor Rusu ACS Balestra

6

Radu Burcea ACS Balestra

7

Radu Bălan ACS Balestra

8

Ionuț Stoe CSS Triumf

9

Gregori Nathan CSA Steaua

10

Mihai Nițu ACS Balestra

11

Rareș Ioniță CSS Ploiești

12

Andrei Onuț CSS Ploiești

13

Teodor Coman LPS Brașov

14

Bogdan Curelea CSS Ploiești

15

Antonio Răpan CSTA

16

Ștefan Marin CSTA

17

Gruia Pascale ACS Balestra

18

Kristof Aigle CS Olimpia

19

Horia Vasilache ACS Balestra

20

Ciprian Olteanu ACS Balestra

21

Ilie Cocârță CSS Triumf

22

Emanuel Lazăr LPS Brașov

23

Luca Ioniță ACS Balestra

24

Daniel Albert ACS Balestra

 

2013

Poziţie Nume si prenume Club

1

PAVEL Gabriel CSTA BUCUREŞTI

2

ROŞU Vlad ACS BALESTRA

3

DENIZE Piene CSA STEAUA

3

GREGORI Philipe CSA STEAUA

5

BURCEA Radu ACS BALESTRA

6

TIGĂU Mihai ACS BALESTRA

7

SURCEL Petru ACS BALESTRA

8

MOCANU Radu ACS BALESTRA

9

SURDUCANTudor CS SATU MARE

10

BĂLAN Radu ACS BALESTRA

11

WILLEMOT Maxence CSS STEAUA

12

ALBEANU Justin ACS BALESTRA

13

STAN Octavian CSS TRIUMF

14

VOICU Mihnea ACS BALESTRA

15

SAYED Iosif CSS PLOIEŞTI

16

VIRAGOS Vincze CS SATU MARE

17

POP Ryan CS SATU MARE

18

SPĂTARU Ovidiu CSS PLOIEŞTI

19

PIVNICERU Horia CSS TRIUMF

20

NIŢU Mihai ACS BALESTRA

21

PETCULESCU Mihnea CSS PLOIEŞTI

22

CURELEA Bogdan CSS PLOIEŞTI

23

COCARŢĂ Iulian CSS TRIUMF

24

ONUŢ Andrei CSS PLOIEŞTI
Back to Top