CN Copii 10-11 ani Floretă Feminin

2017

Poziție

Nume și prenume

Club

1

Ingrid Miti Bikfalvi ACS Floreta Timișoara

2

Catinca Polschi ACS Floreta Timișoara

3

Sonia Tighenean ACS Corona Brașov

3

Miruna Husu ACS Floreta Timișoara

5

Enya Male ACS Corona Brașov

6

Dalia Preda CSS Triumf

7

Mălina Dragoș ACS Corona Brașov

8

Ana Lengel CSM Cluj Napoca

9

Alexia Stan CSS Triumf

10

Denisa Pescăruș ACS Corona Brașov

11

Darra Cismaș ACS Corona Brașov

12

Iulia Predescu CSS Triumf

13

Alexandra Olaru ACS Corona Brașov

14

Teodora Șipoș CSM Cluj Napoca

15

Andreea Tudor CS Petrolul Ploiești

16

Maria Pelin CS Petrolul Ploiești

17

Theodora Leagu ACS Floreta Timișoara

18

Maria Chiorean CS Satu Mare

19

Andreea Coatu ACS Corona Brașov

20

Lia Costescu CSS Triumf

21

Denisa Stratulat ACS Corona Brașov

22

Mihaela Gheorghe CSS1 Ploiești

23

Amalia Ion ACS Balestra

24

Irina Isvoranu ACS Mușchetarii Buzău

25

Ioana Vlad ACS Floreta Timișoara

26

Alexandra Popescu CS Chimia Rm. Vâlcea

27

Rebeka Draveczky CS Satu Mare

28

Mara Buza CSM Cluj Napoca

29

Daria Zodila ACS Corona Brașov

30

Carina Nițulescu CSS Triumf

31

Veronica Burdulea CSM Cluj Napoca

32

Ioana Manea CS Petrolul Ploiești

33

Sofia Voicu ACS Balestra

34

Bianca Panait ACS Balestra

35

Anne Marie Puia CSTA București

36

Sara Serghie CS Satu Mare

Clasamentul în format PDF, ediția 2017:

2016

Poziție

Nume și prenume

Club

1

Andreea Dincă ACS Balestra

2

Claudia Ilie ACS Balestra

3

Iulia Predescu CS Triumf

3

Maria Paula Radu ACS Balestra

5

Ingrid Vera Miti Bikfalvi ACS Floreta Timișoara

6

Maria Teodorescu CSTA București

7

Passima Iana Manolache ACS Balestra

8

Culea Mara Neagu ACS Balestra

9

Alexia Pătrașcu ACS Aramis

10

Alexia Stan CS Triumf

11

Catinca Andreea Polschi ACS Floreta Timișoara

12

Alexia Briciu CSTA București

13

Tania Cugnet CS Olimpia

14

Sonia Tighinean ACS Corona Brașov

15

Darra Cișmaș ACS Corona Brașov

16

Mihaela Gheorghe CSS Ploiești

17

Maria Pelin CS Petrolul Ploiești

18

Carina Crehul CS Satu Mare

19

Iulia Popescu ACS Floreta Timișoara

20

Lia Costescu CS Triumf

21

Maria Danilov ACS Balestra

22

Sorana Merchant CSTA București

23

Enya Male ACS Corona Brașov

24

Ana Gheorghe CS Petrolul Ploiești

25

Anna Lenghel CSM Cluj Napoca

26

Teodora Șipoș CSM Cluj Napoca

27

Diana Virag CS Satu Mare

28

Mona Lisa Macovei CS Petrolul Ploiești

29

Aletta Csonka CSM Cluj Napoca

30

Ioana Mara Buza CSM Cluj Napoca

31

Teodora Chirvasa ACS Corona Brașov

32

Amalia Chirică CS Petrolul Ploiești

33

Ana Monica Mureșan CSM Cluj Napoca

34

Denisa Stratulat ACS Corona Brașov

35

Ana Maria Răcaru ACS Balestra

36

Mălina Dragoș ACS Corona Brașov

37

Carla Enea CSS Ploiești

Clasamentul în format PDF, ediția 2016:
pdficon

2015

Poziție

Nume și prenume

Club

1

Andreea Dincă ACS Balestra

2

Karina Vasile ACS Balestra

3

Denisa Velica CSTA

3

Irina Barbu ACS Balestra

5

Cătălina Apostol ACS Balestra

6

Amalia Dumitru CSTA

7

Daria Băcalu CSTA

8

Denisa Mănescu ACS Balestra

9

Claudia Ilie ACS Balestra

10

Maria Paula Radu ACS Balestra

11

Ana Maria Pîrva ACS Balestra

12

Alexandra Tănase ACS Balestra

13

Mara Neagu Culea ACS Balestra

14

Alexia Pătrașcu ACS Aramis

15

Maria Teodorescu CSTA

16

Daria Roșca ACS Balestra

17

Ileana Șendroiu LPS Brașov

18

Teodora Baciu CSS Triumf

 

2014

Poziție

Nume și prenume

Club

1

Crina Popa ACS Balestra

2

Denisa Velica CSTA

3

Andreea Onu CSTA

3

Teodora Șofran CS Satu Mare

5

Ana Maria Stroe CSTA

6

Irina Barbu ACS Balestra

7

Teodora Turdean CS Satu Mare

8

Cătălina Apostol ACS Balestra

9

Amalia Dumitru CSTA

10

Anne Marie Briciu CSTA

11

Maya Grințesc CS Olimpia

12

Denisa Mănescu ACS Balestra

13

Alexandra Stănescu ACS Balestra

14

Karina Vasile ACS Balestra

15

Daria Băcalu CSTA

16

Alesia Negoiță CSS Triumf

17

Andreea Guliman ACS Balestra

18

Elena Cojocariu CS Riposta

19

Miranda Grigoraș CSS Triumf

20

Maria Tănase ACS Balestra

21

Codruța Dobrescu CS Chimia Rm. Vâlcea

22

Andreea Văcaru CS Chimia Rm. Vâlcea

23

Ioana Popescu CS Chimia Rm. Vâlcea

24

Alexandra Tănase ACS Balestra

25

Delia Drăgan CSS Triumf

 

2013

Poziţie Nume si prenume Club

1

CORBU Emilia CSTA BUCUREŞTI

2

POPA Crina ACS BALESTRA

3

BĂRZOIU Ştefania CSTA BUCUREŞTI

3

KOROSSY Melissa CS SATU MARE

5

SOFRAN Teodora CS SATU MARE

6

ANDERCO Cristina CS SATU MARE

7

COJOCARU Maria CHIMIA RÂMNICU VÂLCEA

8

IONESCU Maria CSS PLOIEŞTI

9

ONU Andreea CSTA BUCUREŞTI

10

STROE Ana Maria CSTA BUCUREŞTI

11

DARABONT Csenge CSM CLUJ

12

STĂNESCU Maria ACS BALESTRA

13

ŞUTA Diana CS SATU MARE

14

POPESCU Ioana CHIMIARÂMNICU VÂLCEA

15

GULIMAN Andreea ACS BALESTRA

16

BRICIU Anne Marie CSTA BUCUREŞTI

17

PECSI Mikolt CSM CLUJ

18

STUPCANU Maria CSS STEAUA

19

TURDEAN Teodora CS SATU MARE

20

NEGOIŢĂ Alisia CSS TRIUMF

21

SZABO Vivien CS SATU MARE
Back to Top