CN Copii 8-9 ani Floretă Masculin

2017

Poziție

Nume și prenume

Club

1

Cristian Stoian CSS Triumf

2

Rareș Călin ACS Balestra

3

Andrei Știube ACS Floreta Timișoara

3

Tudor Tomici ACS Floreta Timișoara

5

Tudor Cosma ACS Aramis

6

Alexandru Grecu CSTA București

7

Eugen Munteanu LPS Brașov

8

Robert Ghețu CSS Triumf

9

Matei Cioroianu LPS Brașov

10

Vivek Marin CS Chimia Rm. Vâlcea

11

Rareș Buznea ACS Floreta Timișoara

12

Allan Fey ACS Floreta Timișoara

13

Radu Barbur ACS Floreta Timișoara

14

Luca Dinu CS Chimia Rm. Vâlcea

15

Erik Binder CS Chimia Rm. Vâlcea

16

Mihai Mocanu CSTA București

Clasamentul în format PDF, ediția 2017:

2016

Poziție

Nume și prenume

Club

1

David Cristea ACS Balestra

2

Rareș Călin ACS Balestra

3

Tudor Grăjdeanu ACS Corona Brașov

3

Cristian Stoian CS Triumf

5

Teodor Tarca ACS Balestra

6

Bogdan Costea CSTA București

7

Robert Ghețu CS Triumf

8

Vlad Godeanu CSTA București

9

Tudor Cosma ACS Aramis

10

Tudor Oancea ACS Balestra

11

Denis Stanciu ACS Balestra

12

Andrei Costea CSTA București

Clasamentul în format PDF, ediția 2016:
pdficon

2015

Poziție

Nume și prenume

Club

1

Adrien Floris CS Olimpia

2

Matei Darie ACS Balestra

3

Andrei Simion ACS Batman

3

Octavian Rentea ACS Balestra

5

Rareș Baciu CSS Triumf

6

David Poenaru CS Chimia Rm. Vâlcea

7

Cristian Stoian CSS Triumf

8

Matei Campion CSS Triumf

9

Luca Poenaru CS Chimia Rm. Vâlcea

10

Adrian Stoian CSS Triumf

11

Rareș Dragomirescu CS Chimia Rm. Vâlcea

 

2014

Poziție

Nume și prenume

Club

1

Mihnea Surcel ACS Balestra

2

Sebastian Drăghici CS Olimpia

3

Ștefan Vasilache ACS Balestra

3

Mihai Toader ACS Balestra

5

Yaniss Onu CSTA

6

Alin Dobrică CSS Ploiești

7

Pavel Sandu CSS Ploiești

8

Armand Todoran CSS Aramis

9

Cristian Banu CSS Ploiești

10

Radu Zbengheci CSTA

11

Rareș Cazacu ACS Balestra

11

Octavian Rentea ACS Balestra

13

Teodor Luculescu CSTA

14

Matei Darie ACS Balestra

15

Andrei Simion CS Riposta

16

Laurențiu Cărăuleanu CSS Triumf

 

2013

Poziţie Nume si prenume Club

1

SURCEL Mihnea ACS BALESTRA

2

HERGAN Luca ACS BALESTRA

3

ENACHE Cosmin CSTA BUCUREŞTI

3

RUSU Tudor ACS BALESTRA

5

STROE Ionuţ CSS TzuUMF

6

ONU Yaniss CSTA BUCUREŞTI

7

TOADER Mihai ACS BALESTRA

8

DRĂGHICI Sebastian CS OLIMPIA

9

LUPU Andrei CSS TRIUMF

10

LUCULESCU Teodor CSTA BUCUREŞTI

11

BANU Cristian CSS PLOIEŞTI

12

DAGDELINIS Ianoş CSTA BUCUREŞTI

13

ZBENGHECI Radu CSTA BUCUREŞTI

14

RĂPAN Antonro CSTA BUCUREŞTI

15

IONIŢĂ Rareş CSS PLOIEŞTI

16

SANDU Pavel CSS PLOIEŞTI
Back to Top