CN Copii 8-9 ani Floretă Feminin

2017

Poziție

Nume și prenume

Club

1

Alexandra Adoch ACS Floreta Timișoara

2

Erika Imre ACS Corona Brașov

3

Luana Barbu ACS Floreta Timișoara

3

Sonia Lupașcu ACS Corona Brașov

5

Ilinca Vereș ACS Aramis

6

Runa Borcoș ACS Aramis

7

Francesca Fregonese CS Olimpia

8

Ingrid Matei CS Triumf

9

Ana Bolovăneanu CS Triumf

10

Karina Tal ACS Floreta Timișoara

11

Eva Maria Guli CSTA București

12

Ioana Chiriță CSTA București

13

Miruna Mușat CSS1 Ploiești

14

Maya Marisescu ACS Floreta Timișoara

15

Iulia Coleasa CSTA București

Clasamentul în format PDF, ediția 2017:

2016

Poziție

Nume și prenume

Club

1

Ioana Alexandra Popescu CS Chimia Rm. Vâlcea

2

Yustina Burghelea ACS Balestra

3

Alexia Bădulescu ACS Corona Brașov

3

Miruna Husu ACS Floreta Timișoara

5

Ioana Manea CS Petrolul Ploiești

6

Briana Vasile ACS Balestra

7

Daria Gheorghe CS Petrolul Ploiești

8

Ioana Barbu CSS Ploiești

9

Bianca Panait ACS Balestra

10

Monalisa Cojocaru CSS Ploiești

11

Ioana Vlad ACS Floreta Timișoara

12

Marina Bârleanu CSTA București

Clasament în format PDF, ediția 2016:
pdficon

2015

Poziție

Nume și prenume

Club

1

Andreea Tudor CS Petrolul Ploiești

2

Ioana Alexandra Popescu CS Chimia Râmnicu Vâlcea

3

Iulia Predescu CSS Triumf

3

Alexia Stan CSS Triumf

5

Lia Costescu CSS Triumf

6

Ioana Manea CS Petrolul Ploiești

7

Iana Passima Manolache ACS Balestra

8

Mihaela Gheorghe CS Petrolul Ploiești

9

Eloise Ghiocel ACS Balestra

10

Briana Vasile ACS Balestra

11

Bianca Panait ACS Balestra

12

Yustina Burghelea ACS Balestra

 

2014

Poziție

Nume și prenume

Club

1

Andreea Dincă ACS Balestra

2

Tania Cugnet CS Olimpia

3

Culea Mara Neagu ACS Balestra

3

Maria Teodorescu CSTA

5

Maria Paula Radu ACS Balestra

6

Claudia Ilie ACS Balestra

7

Passima Manolache ACS Balestra

8

Alexia Briciu CSTA

9

Adriana Niță CSTA

10

Alesia Stan CSS Triumf

11

Lia Costescu CSS Triumf

 

2013

Poziţie Nume si prenume Club

1

DINCĂ Andreea ACS BALESTRA

2

BARBU Irina ACS BALESTRA

3

APOSTOL Cătălina ACS BALESTRA

3

VELICA Denisa CSTA BUCUREŞTI

5

DUMITRU Amalia CSTA BUCUREŞTI

6

TĂNASE Alexandra ACS BALESTRA

7

TĂNASE Maria ACS BALESTRA

8

VASILE Karina CSS TRIUMF

9

BACALU Daria CSTA BUCUREŞTI

10

GHENŢA Ioana ACS BALESTRA

11

NIŢĂ Adriana CSTA BUCUREŞTI

12

NEAGU CULEA Mara ACS BALESTRA

13

TEODORESCU Maria CSTA BUCUREŞTI

14

COJOCARU Teodora CHIMIA RÂMNICU VÂLCEA

15

DRĂGAN Delia CSS TRIUMF

16

CIOMAG Ana Maria CSTA BUCUREŞTI
Back to Top